Piasek Edenu
img-6

Aromaterapia

Wszystkie masaże odbędą się z dodatkową aromaterapią.
Klient wybiera preferowany olejek eteryczny – zapach, który zostaję uwolniony przy pomocy kominka zapachowego.

Olejek lawendowy

Uspokaja, odpręża, poprawia nastrój, łagodzi bóle głowy, reguluje sen.

Olejek cytrynowy

Pobudza przepływ pozytywnej energii, orzeźwia, poprawia ciśnienie krwi, niweluje napięcia i stres, regeneruje siły witalne.

Olejek z drzewa herbacianego

Stymuluje układ odpornościowy, silne działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze, usprawnia oddychanie, pomaga walczyć z przeziębienim i katarem.

Olejek Ylang-Ylang

Odpręża, poprawia nastrój, łagodzi stres oraz redukuje napięcie, afrodyzjak.

Używamy wyłącznie naturalnych 100% olejków eterycznych. Każdy olejek posiada wyjątkowe właściwości lecznicze.

Aromaterapeutyczny masaż – dlaczego jest wyjątkowy?

Podczas typowego masażu relaksacyjnego olejek lub masło do ciała używane są w celu nawilżenia skóry i ułatwienia ślizgu dłoni masażysty, najczęściej mają więc bardzo delikatny zapach. Działa przede wszystkim na skórę, nie orzeźwia zmysłów, jest raczej neutralny. W masażu relaksacyjnym z aromaterapią rola olejku zapachowego jest inna… Zmysł węchu ma zostać mocno pobudzony, aby dzięki temu zwiększyć rozluźniające działanie masażu dla całego ciała i umysłu. W ten sposób równocześnie z mięśni uchodzi cały stres i napięcie, a z głowy pozbywamy się natrętnych myśli i pozostawiamy miejsce jedyne na przyjemność i odpoczynek. Masaż z aromaterapią to świetna propozycja dla miłośników przyjemnych, kojących zapachów. Ich wdychanie potrafi całkowicie zmienić nastrój, wprowadzając człowieka w aurę spokoju i ukojenia. Dobrze sprawdzi się dla osób o różnej płci i w różnym wieku. Ze względu na szeroki zakres gwarantowanych korzyści aromaterapeutyczny masaż znajduje zastosowanie w różnych przypadkach stresu i napięcia mięśniowego.

Zapomnij o stresie dzięki naszym masażom

W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku pragniemy, aby Twoja wizyta była nie tylko chwilą relaksu, ale także ucieczką od codziennego stresu i zmartwień. Nasze masaże to klucz do odzyskania równowagi i harmonii w ciele i umyśle.

img-10

Relaks

Czasem w codziennym biegu życia zapominamy o jednym z najważniejszych aspektów naszego samopoczucia - relaksie. To właśnie w chwilach odprężenia nasze ciało i umysł znajdują harmonię.

img-11

Masaż

Masaż to sztuka dotyku, która łączy w sobie zdrowie, relaks i odprężenie. W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku masaż staje się wyjątkowym doświadczeniem, które przywraca harmonię ciała i umysłu.

img-12

Aromaterapia

Aromaterapia to sztuka leczenia i relaksacji, która wykorzystuje moc naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego. W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku, aromaterapia jest integralną częścią naszych sesji masażu, pozwalając Ci doświadczyć pełni relaksu i harmonii.

Pomysł na prezent

Szukasz niezwykłego prezentu, który dostarczy radości i relaksu? Nasze vouchery na sesje masażu to idealny pomysł na prezent, który okaże się niezapomnianym doświadczeniem dla bliskiej osoby lub dla Ciebie samego.

Pragniemy zabrać Cię w magiczną podróż,
do świata egzotycznych barw, dźwięków, zapachów i pełnego relaksu!

img-15

Voucher na masaż to idealny prezent na różne okoliczności

Nasze vouchery na sesje masażu to doskonały pomysł na upominek, który sprawi niezapomnianą radość. Podaruj swoim bliskim chwilę relaksu, odprężenia i odskoczni od codziennego stresu. Zapraszamy do zakupu.