Piasek Edenu
img-6

Kup voucher

Oferujemy wyjątkową okazję, aby podarować bliskiej osobie, chwilę relaksu i odprężenia.
Nasze vouchery to prezent pełen spokoju, który może stać się niezapomnianym doświadczeniem.

Bezpieczne płatności
img-7

Możliwość zakupu vouchera online lub odbiór w gabinecie

Odkryj drogę do doskonałego relaksu z naszymi voucherami online lub skorzystaj z możliwości odbioru w naszym ekskluzywnym gabinecie masażu w Mikołowie. Z voucherami online i opcją odbioru osobistego, luksusowy relaks jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Dostępne vouchery

Płatność za voucher możliwy z góry,  przelewem online (odbiór vouchera na mailu) lub w gabinecie gotówką/przelewem BLIK po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym (odbiór przygotowanego vouchera na miejscu).

Realizacja vouchera możliwa jest przez panel rezerwacji online (umów wizytę online) wykorzystując kod vouchera, lub poprzez okazanie vouchera (na telefonie lub w wersji papierkowej) masażystce w salonie masażu Piasek Edenu, w dniu ustalonego masażu.

Rezerwacja terminu masażu możliwa jest przez panel rezerwacji na naszej stronie (umów wizytę online) lub poprzez kontakt telefoniczny.

Pragniemy zabrać Cię w magiczną podróż,
do świata egzotycznych barw, dźwięków, zapachów i pełnego relaksu!

Voucher na masaż to idealny prezent na różne okoliczności

Nasze vouchery na sesje masażu to doskonały pomysł na upominek, który sprawi niezapomnianą radość. Podaruj swoim bliskim chwilę relaksu, odprężenia i odskoczni od codziennego stresu. Zapraszamy do zakupu.