Piasek Edenu
img-6

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami zapewnia wyjątkowe doznania i korzyści terapeutyczne. Masaż ten jest bardzo starą metodą terapeutyczną stosowaną już 3000 lat p.n.e.
Jest to zabieg wywodzący się z medycyny Dalekiego Wschodu, którą charakteryzuje holistyczne podejście do zdrowia.

Wskazania

• Wzmożone napięcie mięśniowe
• Stany zmęczenia psycho-fizycznego
• Nadmierny stres i związane z tym zaburzenia czynnościowe narządów wewnętrznych,
• Stany poudarowe
• Rwa kulszowa
• Porażenia i niedowłady
• Choroby reumatyczne
• Urazy ortopedyczne
• Stany po urazach OUN
• Choroby układu krążenia

Rozgrzej ciało i umysł

Podczas masażu używamy podgrzewanych wodą bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego! Kamienie te, pochodzą z obszarów czystych ekologicznie i kształtowane są morskimi falami przez kilkadziesiąt lat. Wydobywane z dna oceanów kamienie bazaltowe są pozbawione porów, o gładkiej powierzchni i posiadają wyjątkowe, dzięki wysokiej zawartości minerałów, dodatkowe właściwości lecznicze. Dzięki swojemu bogatemu składowi kamienie te dość długo utrzymują ciepło i doskonale rozgrzewają oraz rozluźniają napięte mięśnie, pomagając uwolnić umysł i ciało od stresu. Minerały, które podczas masażu są uwalniane doskonale regenerują skórę. Nasza skóra zostaje lepiej dotleniona, odżywiona , oczyszczona z toksyn i produktów przemiany materii, co poprawia jej kondycję, jędrność i elastyczność. Masaż ten pomaga również w walce z cellulitem. Zabieg masażu gorącymi kamieniami doskonale odpręża, wycisza, regeneruje i łagodzi ból. Przywraca równowagę pomiędzy układem współczulnym i przywspółczulnym. Zarówno układ krwionośny jak i limfatyczny zaczynają sprawniej pracować usuwając z organizmu toksyny. Mięśnie otrzymują więcej tlenu i substancji odżywczych oraz następuje sprawniejsze wydalenie produktów przemiany materii. Warto dodać że, podczas masażu kamienie układa się w okolicach czakr, dzięki temu pobudza się je i odblokowuje, co wyzwala energię witalną organizmu…

Zapomnij o stresie dzięki naszym masażom

W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku pragniemy, aby Twoja wizyta była nie tylko chwilą relaksu, ale także ucieczką od codziennego stresu i zmartwień. Nasze masaże to klucz do odzyskania równowagi i harmonii w ciele i umyśle.

img-10

Relaks

Czasem w codziennym biegu życia zapominamy o jednym z najważniejszych aspektów naszego samopoczucia - relaksie. To właśnie w chwilach odprężenia nasze ciało i umysł znajdują harmonię.

img-11

Masaż

Masaż to sztuka dotyku, która łączy w sobie zdrowie, relaks i odprężenie. W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku masaż staje się wyjątkowym doświadczeniem, które przywraca harmonię ciała i umysłu.

img-12

Aromaterapia

Aromaterapia to sztuka leczenia i relaksacji, która wykorzystuje moc naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego. W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku, aromaterapia jest integralną częścią naszych sesji masażu, pozwalając Ci doświadczyć pełni relaksu i harmonii.

Pomysł na prezent

Szukasz niezwykłego prezentu, który dostarczy radości i relaksu? Nasze vouchery na sesje masażu to idealny pomysł na prezent, który okaże się niezapomnianym doświadczeniem dla bliskiej osoby lub dla Ciebie samego.

Pragniemy zabrać Cię w magiczną podróż,
do świata egzotycznych barw, dźwięków, zapachów i pełnego relaksu!

Voucher na masaż to idealny prezent na różne okoliczności

Nasze vouchery na sesje masażu to doskonały pomysł na upominek, który sprawi niezapomnianą radość. Podaruj swoim bliskim chwilę relaksu, odprężenia i odskoczni od codziennego stresu. Zapraszamy do zakupu.