Piasek Edenu
img-6

Masaż klasyczny relaksacyjny

Masaż klasyczny relaksacyjny można polecić każdemu. To bezpieczny, łagodny rodzaj masażu, który wspaniale relaksuje,
wycisza, usuwa napięcie z mięśni, zwalcza dolegliwości bólowe, przegania stres, poprawia krążenia i przepływ limfy.

Wskazania

• Nadmierny stres
• Ból napięciowy,
• Ból głowy, stawów, spięte mięśnie
• Niedotlenienie organizmu
• Zmęczenie psycho-fizyczne

Odkryj spokojną moc masażu klasycznego

Metody wykonywania masażu dzieli na pięć podstawowych ruchów. Zalicza się do nich głaskanie rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie oraz wibrację. Techniki te wywodzą się z masażu klasycznego. Odpowiedzią na to, czym różni się masaż klasyczny od relaksacyjnego jest wobec tego ilość siły wykorzystywanej przez masażystów. Masaż relaksacyjny ma przynieść przede wszystkim ukojenie nerwów i mięśni, dlatego ugniatanie czy oklepywanie jest w nim o wiele bardziej delikatne, niż w przypadku techniki klasycznej.

Zapomnij o stresie dzięki naszym masażom

W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku pragniemy, aby Twoja wizyta była nie tylko chwilą relaksu, ale także ucieczką od codziennego stresu i zmartwień. Nasze masaże to klucz do odzyskania równowagi i harmonii w ciele i umyśle.

img-10

Relaks

Czasem w codziennym biegu życia zapominamy o jednym z najważniejszych aspektów naszego samopoczucia - relaksie. To właśnie w chwilach odprężenia nasze ciało i umysł znajdują harmonię.

img-11

Masaż

Masaż to sztuka dotyku, która łączy w sobie zdrowie, relaks i odprężenie. W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku masaż staje się wyjątkowym doświadczeniem, które przywraca harmonię ciała i umysłu.

img-12

Aromaterapia

Aromaterapia to sztuka leczenia i relaksacji, która wykorzystuje moc naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego. W naszym gabinecie masażu na Górnym Śląsku, aromaterapia jest integralną częścią naszych sesji masażu, pozwalając Ci doświadczyć pełni relaksu i harmonii.

Pomysł na prezent

Szukasz niezwykłego prezentu, który dostarczy radości i relaksu? Nasze vouchery na sesje masażu to idealny pomysł na prezent, który okaże się niezapomnianym doświadczeniem dla bliskiej osoby lub dla Ciebie samego.

Pragniemy zabrać Cię w magiczną podróż,
do świata egzotycznych barw, dźwięków, zapachów i pełnego relaksu!

Voucher na masaż to idealny prezent na różne okoliczności

Nasze vouchery na sesje masażu to doskonały pomysł na upominek, który sprawi niezapomnianą radość. Podaruj swoim bliskim chwilę relaksu, odprężenia i odskoczni od codziennego stresu. Zapraszamy do zakupu.