Piasek Edenu
img-6

Oferta masaży orientalnych

Zanurz się w magicznym świecie relaksu i odprężenia dzięki naszej wyjątkowej ofercie masaży relaksacyjnych.

Masaż klasyczny relaksacyjny

Masaż klasyczny relaksacyjny można polecić każdemu. To bezpieczny, łagodny rodzaj masażu, który wspaniale relaksuje, wycisza, usuwa napięcie z mięśni, zwalcza dolegliwości bólowe, przegania stres, poprawia krążenia i przepływ limfy.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami zapewnia wyjątkowe doznania i korzyści terapeutyczne. Masaż ten jest bardzo starą metodą terapeutyczną stosowaną już 3000 lat p.n.e. Jest to zabieg wywodzący się z medycyny Dalekiego Wschodu, którą charakteryzuje holistyczne podejście do zdrowia.

Masaż balijski

Jego ojczyzną jest wyspa Bali, zwana „wyspą szczęśliwych ludzi”, którą rozsławił na cały świat. Według legendy, umiejętność wykonywania masażu przekazała Balijczykom piękna bogini Lakszmi, mająca cztery ramiona, które uczyły tej sztuki rdzenne Balijki.

Masaż shiatsu

Masaż shiatsu to masaż japoński, którego tradycja sięga 5000 lat wstecz. Ma tę przewagę nad zwykłym masażem relaksacyjnym, że – cudownie odprężając i relaksując – jednocześnie odblokowuje zastoje energii i wzmacnia energię ki.

Masaż lomi-lomi

Masaż Lomi Lomi wywodzi się z wysp hawajskich. Dawniej masaż Lomi Lomi stanowił element rytuału służącego duchowemu oczyszczeniu i przywróceniu wewnętrznej równowagi.

Masaż naturalnym bambusem

W kulturze chińskiej, indonezyjskiej, czy japońskiej bambus uważany jest za roślinę wzmacniającą energię życiową, przynoszącą bogactwo, leczącą niepłodność i poprawiającą sexualność.

Masaż szyty na miarę Twoich potrzeb

Każdego klienta traktujemy wyjątkowo! Dlatego też umożliwiamy wybór, nie tylko rodzaju preferowanego masażu oraz czasu jego trwania, lecz również pozostałych, równie ważnych komponentów wykorzystanych podczas masażu.

Tylko w naszym gabinecie wybierasz wg własnych preferencji:

1. Olejek do masażu
2. Olejek eteryczny do aromaterapii
3. Preferowaną chromoterapię
4. Siłę masażu

Kup voucher

Wyjątkowy prezent w zasięgu ręki! Kup voucher i podaruj bliskiej osobie, przyjacielowi lub sobie chwilę relaksu i luksusu.

Umów wizytę online już dzisiaj!

Przygotowaliśmy dla Ciebie łatwy i wygodny sposób na zaplanowanie Twojej wizyty. Teraz możesz umówić się online w dowolnym miejscu i czasie, bez zbędnych telefonów czy wizyt na miejscu.

Pragniemy zabrać Cię w magiczną podróż,
do świata egzotycznych barw, dźwięków, zapachów i pełnego relaksu!

Voucher na masaż to idealny prezent na różne okoliczności

Nasze vouchery na sesje masażu to doskonały pomysł na upominek, który sprawi niezapomnianą radość. Podaruj swoim bliskim chwilę relaksu, odprężenia i odskoczni od codziennego stresu. Zapraszamy do zakupu.