Piasek Edenu
img-6

O naszej pasji do masażu orientalnego

Nasza pasja do masażu orientalnego jest źródłem naszego zaangażowania w sztukę zdrowia i relaksu.

Ania
Ania

Właściciel, Dietetyk kliniczny
WIĘCEJ

Ania

Czuwa nad jakości produktów używanych podczas masażu. Zwolenniczka tego co naturalne i nieskażone. Starannie komponuje składy olejków do masażu i aromaterapii. Troszczy się o najmniejsze szczegóły, które zapewni pełne zadowolenie klienta.

MARAT2
Marta

Masażystka, Studentka fizjoterapii

Marta

Dyplomowana i doświadczona masażystka, studentka IV roku fizjoterapii. Otwarty umysł, który z wielką starannością dba o jakość masaży i komfort klienta. Masaże relaksacyjne są jej pasją i hobby. Specjalizuje się w masażu balijskim oraz Lomi-Lomi.

Daniel
Daniel

Właściciel, Fizjoterapeuta
WIĘCEJ

Daniel

Z wielką uwagą czuwa nad jakością masaży, by każdy jego rodzaj był zgodny ze sztuką, a co najważniejsze bezpieczny!

"Masaż może być jedynym miejscem, w którym niektórzy ludzie pozwalają sobie na relaks i prawdziwą obecność."

Amy Weintruab
img-10

Początki rajskiej podróży

Rozpoczęliśmy naszą rajską podróż w świecie masażu orientalnego z miłością do sztuki relaksacji i odprężenia. Nasz gabinet masażu to owoc naszej wieloletniej pracy i oddania. Przez lata doskonaliliśmy nasze umiejętności, poznawaliśmy tajemnice masażu orientalnego i dążyliśmy do stworzenia miejsca, gdzie nasi klienci mogą znaleźć oazę spokoju i relaksu. Zapraszamy Cię do odkrycia naszej historii i dołączenia do nas w kontynuacji tej niezwykłej podróży ku harmonii ciała i duszy.

Nasz zespół

Nasz zespół jest złożony z pasjonatów, którzy oddają się swojej pracy z miłością i zaangażowaniem. Nasi profesjonalni masażyści to serce i dusza naszego gabinetu. To wyjątkowi eksperci, którzy nie tylko doskonale znają sztukę masażu, ale także kładą ogromny nacisk na Twoje dobre samopoczucie. Każdy z naszych masażystów jest wykwalifikowany, doświadczony i stale się doskonali. Ich umiejętności i wrażliwość pozwalają im dostosowywać każdy masaż do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając pełną relaksację i odprężenie.

Kiedy oddajesz się w ręce naszych profesjonalistów, masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość i troskę o Twoje ciało i ducha.
Zaufaj naszym masażystkom, a zapewnisz sobie niezapomnianą podróż w świat relaksu i harmonii. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i doskonałości w tym, co robią, a Ty możesz być pewien, że jesteś w najlepszych rękach.

Nasze masaże relaksacyjne to autentyczne doświadczenia, które przenoszą Cię w egzotyczne zakątki świata, bez konieczności opuszczania Górnego Śląska. Nasze masażystki z pasją do masażu, przeniosą Cię w podróż ku spokoju i wewnętrznej równowadze. Masaż relaksacyjny to nie tylko sposób na rozluźnienie mięśni, ale także sposób na oczyszczenie umysłu i odprężenie duszy.

Doświadcz pełnej harmonii ciała i ducha dzięki naszym masażom relaksacyjnym. Odkryj tajemnice tych starożytnych sztuk relaksacji w samym sercu Górnego Śląska.

Czym się wyróżniamy

• Indywidualne podejście do klienta – ” Masaż szyty na miarę ”
• Olejki do masażu w 100% naturalne, organiczne
• Aromaterapia naturalnymi olejkami eterycznymi
• Chromoterapia
• Kameralny klimat • Czystość

Masz pytania? Daj nam znać!

Jesteśmy tu, aby służyć Ci pomocą i udzielić wszelkich niezbędnych informacji. Twoje pytania i potrzeby są dla nas priorytetem. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany naszymi usługami masażu, potrzebujesz informacji na temat naszego gabinetu, czy masz inne zapytania związane z relaksem i odprężeniem, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Dane kontaktowe

Równoległa 13, 43-190 Mikołów

  Najczęściej zadawane pytania

  Dla własnego komfortu oraz komfortu masażystki zachęcamy do wzięcia prysznica w domu.

  Nie zaleca się spożywania obfitych posiłków oraz płynów ok. 1h przed masażem.

  Wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne do masażu zapewnia gabinet (jednorazowa bielizna, klapki, chusteczki, ręczniki itp.)

  Masaż godzinny oznacza, że masażystka wykonuje masaż pełne 60 min.
  Dodatkowe 10 min. potrzebujesz na przebranie i wypełnienie ankiety przed masażem. Łącznie cała wizyta zajmuje ok. 70-75 min.
  Do pozostałych’ 1,5 lub 2 godzinnych masaży, należy również doliczyć 10-15 min.

  Tak, miejsce parkingowe znajduje się bezpośrednio przed gabinetem.

  Jeśli nie spersonalizowałeś swojego masażu podczas rezerwacji on-line (przez stronę www.piasekedenu.pl) masażystka przed masażem przeprowadzi krótki wywiad o stanie zdrowia oraz zapyta o preferencje dotyczące siły masażu, aromaterapii i chromoterapii. Wówczas należy ją poinformować o wszystkich występujących problemach zdrowotnych i dodatkowych życzeniach.

  Sugerujemy przybycie do gabinetu na zarezerwowaną godzinę.

  W gabinecie nie ma możliwości skorzystania z prysznica. Sugerujemy odświeżenie się przed masażem w domu. W gabinecie do Państwa dyspozycji będą nawilżane, jednorazowe chusteczki oraz mokry ręcznik.

  Pragniemy zabrać Cię w magiczną podróż,
  do świata egzotycznych barw, dźwięków, zapachów i pełnego relaksu!

  Voucher na masaż to idealny prezent na różne okoliczności

  Nasze vouchery na sesje masażu to doskonały pomysł na upominek, który sprawi niezapomnianą radość. Podaruj swoim bliskim chwilę relaksu, odprężenia i odskoczni od codziennego stresu. Zapraszamy do zakupu.